Log in
MISJA NASZEJ FIRMY

MISJA NASZEJ FIRMY

Misją Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest zajęcie wysokiej pozycji wśród rzetelnych i szanowanych firm w Polsce. Firmą, która angażuje się w każdy rodzaj prowadzonej przez siebie działalności: zaczynając od sprzedawanych przez siebie produktów, usług proponowanych klientom, oraz ochronę środowiska.

Firma Partners angażuje się również w życie swoich pracowników, wspiera różne inicjatywy społeczne a także przekazuje corocznie fundusze na cele charytatywne.     

Kluczem do sukcesu firmy są utożsamiający się z firmą zaangażowani i zmotywowani pracownicy, którzy poprzez dobrą organizację dostarczają klientom lepsze od konkurencji produkty i usługi.

Przedmiot działalności firmy- w ostatnich 2 latach firma Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa rozwija swoją działalność w trzech dominujących kategoriach:

PRZETWARZANIE ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH:
- głównie z branży papierniczej i energetycznej

SPRZEDAŻ PALIW ALTERNATYWNYCH i BIOMASY:
-dostawa wysokoenergetycznych paliw alternatywnych, peletu, z biomasy agro i biomasy leśnej

OPAKOWANIA:
- sprzedaż opakowań z tektury falistej

Możemy się pochwalić:

Dowodem na atuty jakie posiada Nasza firma jest współpraca z wieloma renomowanymi firmami w Polsce i na świecie, wieloletnia produkcja dla firm; IKEA, ZAKŁADY CHEMICZNE NITRO-CHEM, TAMACO DENMARK, NEWELL RUBBERMAID, ESPERSEN POLSKA, JERONIMO MARTINS i wiele innych.

PARTNERS paliwa alternatywne
(+48) 698 423 994

Log in or Sign up