Log in
MISJA NASZEJ FIRMY

MISJA NASZEJ FIRMY

Misją Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest zajęcie wysokiej pozycji wśród rzetelnych i szanowanych firm w Polsce. Firmą, która angażuje się w każdy rodzaj prowadzonej przez siebie działalności: zaczynając od sprzedawanych przez siebie produktów, usług proponowanych klientom, oraz ochronę środowiska.

Firma Partners angażuje się również w życie swoich pracowników, wspiera różne inicjatywy społeczne a także przekazuje corocznie fundusze na cele charytatywne.     

Kluczem do sukcesu firmy są utożsamiający się z firmą zaangażowani i zmotywowani pracownicy, którzy poprzez dobrą organizację dostarczają klientom lepsze od konkurencji produkty i usługi.

PRZETWARZANIE ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH:
- głównie z branży papierniczej i energetycznej

Od 2010 roku Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa prowadzi działalność która opiera się na gospodarowaniu odpadami w 2014 roku uruchomiała zakład produkcji paliw alternatywnych z siedzibą w Łabiszynie. Przez cztery lata była głównym dostawcą paliwa alternatywnego do cementowni Lafarge Cement S.A w Bielawach. Zakład przetwarza kilkadziesiąt tysięcy ton odpadów rocznie, w roku 2017 z przetworzonych odpadów wyprodukowaliśmy ponad 60.000 ton paliwa alternatywnego. Produkujemy paliwa zastępcze dla największych cementowni w Polsce.

Zaufali nam: LAFARGE CEMENT S.A., CEMENT OŻARÓW S.A., GORAŻDŻE CEMENT S.A., CEMENTOWNIA WARTA.

PARTNERS paliwa alternatywne
(+48) 698 423 994

Log in or Sign up